تعمیر دستگاه زمین شوی

ساخت وبلاگ
چکیده : مزایا و معایب استفاده از اسکرابر ها و روش سنتی (استفاده از تی) : - به عنوان مثال یک نیروی انس... با عنوان : تعمیر دستگاه زمین شوی بخوانید :
مزایا و معایب استفاده از اسکرابر ها و روش سنتی (استفاده از تی) :

- به عنوان مثال یک نیروی انسانی قادر به نظافت 80 متر مربع در ساعت می باشد ، در حالی که یک دستگاه اسکرابر به طور میانگین 1700 متر مربع در ساعت را نظافت می کند ، که به طور چشمگیری می توان نیروی انسانی را کاهش داد.

- همچنین نظافت سنتی دارای محدودیت هایی می باشد ، به طور مثال تی قابلیت برطرف کردن جرم های درز سطح را ندارد.

- همچنین همیشه ردی از تی روی سطوح باقی می ماند که این امر به مرور زمان موجب کدر شدن و از بین رفتن ظاهر سطح می شود و برای برطرف شدن این مشکل سطح را ساب می زنند که این عمل علاوه بر هزینه بالا به سطح آسیب می رساند ، درحالی که استفاده از اسکرابر با مکانیزم خاص خود و با سرعت کاری بالا و کیفیتی متفاوت در امر نظافت باعث طول عمر سطوح می شود.

اسکرابر ها در چه مکان هایی استفاده می شود ؟

اسکرابر ها دارای مدل و سایز های متنوعی است و قابلیت استفاده در همه فضا ها را دارد.

رستوران ، داروخانه ، بیمارستان ، سالن های ورزشی ، فرودگاه ، ترمینال ، مدارس ، مجتمع های تجاری و مسکونی ، پاساژ ، دانشگاه ، کارخانجات ، ورزشگاه ، استخر ها ، پارکینگ های عمومی ، فروشگاه های زنجیره ای و... .

مکانیزم دستگاه اسکرابر :

عملکرد دستگاه اسکرابر به این صورت است که برس سطح را با آب و مواد شوینده به طور کامل شستشو می دهد و تی مکنده آب کثیف حاصل از شستشو را مکش کرده و در مخزن آب کثیف جمع آوری می کند و سطحی 100 % خشک و ایمن برجای می گذارد.

 دستگاه نظافت صنعتی, ماشین صنعتی شستشو, دستگاه زمین شوی, دستگاه اسکرابر، تعمیر اسکرابر با راننده، تعمیر اسکرابر اتوماتیک صنعتی، تعمیرات اسکرابر باطری دار، تعمیر اسکرابر،  تعمیرات, تعمیر تجهیزات نظافتی


برچسب‌ها: دستگاه نظافت صنعتی, ماشین صنعتی شستشو, دستگاه زمین شوی, دستگاه اسکرابر, تعمیر اسکرابر با راننده
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۶ساعت 9:34  توسط kdii68  | 
...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1396 ساعت: 14:26