تعمیرات تخصصی اسکرابر های دستی

ساخت وبلاگ
چکیده :   اسکرابر, دستگاهی است که برای نظافت و شستشو صنعتی کف اتاق کار، بهداشت راهروها و نظافت صنعتی ه... با عنوان : تعمیرات تخصصی اسکرابر های دستی بخوانید :
 

اسکرابر, دستگاهی است که برای نظافت و شستشو صنعتی کف اتاق کار، بهداشت راهروها و نظافت صنعتی هایپر استارها استفاده میشود.دستگاه کف شور، اسکرابر کفشوی است که برای نظافت و ضد عفونی کردن خانه سالمندان، شستشوی کف بیمارستان و نظافت صنعتی مراکز پرورش گل و گیاه استفاده میشود.

اسکرابر چیست ؟

اسکرابر دستگاهی است مکانیزه که برای نظافت و شستشوی سطوح مختلف همچون سرامیک ، سنگ ، پارکت ، اپوکسی ، بتن مسطح و... در مجموعه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه قادر است همزمان کف مجموعه سالن ها را شسته و درجا خشک کند و هیچگونه لکه و رد خیسی از خود به جای نمی گذارد. در بعضی مدل ها علاوه بر توانایی های ذکر شده ، قابلیت جمع آوری آشغال های ریز و درشت را نیز دارد.

 

کاربرد های اسکرابر چیست ؟

با گسترش سازه های بزرگ از جمله مجتمع های بزرگ مسکونی و تجاری در شهر ها و کارخانجات در صنعت ، سیستم نظافت سنتی (استفاده از تی) دیگر جوابگوی نظافت این مجموعه ها نمی باشد. از طرفی نظافت سنتی علاوه بر وقت گیر بودن از کیفیت مطلوبی برخوردار نبوده و نیروی انسانی بیشتری را نیز درگیر این امر می نماید. به همین دلیل مجموعه های بزرگ و کارخانجات جهت نظافت خود از دستگاه های مکانیزه استفاده می کنند.


برچسب‌ها: تعمیر دستگاه نظافتی, تعمیر اسکرابر با راننده, تعمیر اسکرابر اتوماتیک صنعتی, تعمیرات اسکرابر باطری دار, تعمیرات اسکرابر
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۹۶ساعت 9:36  توسط kdii68  | 
تعمیرات,اسکرابر,...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1396 ساعت: 14:26