تعمیرات تخصصی اسکرابر های صنعتی

ساخت وبلاگ
چکیده : سهولت دسترسی و نظافت مخازن مخازن دستگاه‌ اسکرابر پس از هر بار استفاده باید کاملا تخلیه شده و ب... با عنوان : تعمیرات تخصصی اسکرابر های صنعتی بخوانید :

سهولت دسترسی و نظافت مخازن

مخازن دستگاه‌ اسکرابر پس از هر بار استفاده باید کاملا تخلیه شده و به دقت مورد نظافت و شستشو قرار گیرند. عدم شستشو و تخلیه مناسب مخزن آب کثیف موجب باقی مانده آب و آلودگی در اتصالات و زوایای آن شده و در طولانی مدت خود تبدیل به یک عامل انتشار آلودگی می‌شود. بنابراین سهولت دسترسی به مخازن اسکرابر و امکان تخلیه و نظافت کامل آنها دارای اهمیت بالا می‌باشد.

باتری‌های باکیفیت

برخلاف تجهیزاتی که در آنها باتری تنها نقش استارتر را دارد در دستگاه‌های اسکرابر باتری دار، باتری تنها تأمین کننده نیروی مورد نیاز برای عملکرد دستگاه است. بنابراین کیفیت باتری در دستگاه زمین شوی صنعتی بسیار مهم می‌باشد. بهترین نوع باتری‌های قابل استفاده برای اسکرابرها باتری‌های ژل هستند که بدون نیاز به سرویس و نگهداری بوده و دارای زمان شارژدهی بالا می‌باشند. 

مزایای استفاده از اسکرابر

استفاده از اسکرابر در عملیات شستشوی کف دارای مزایای متعدد است که مهم ترین آنها عبارتند از:

افزایش کیفیت شستشو

هنگام استفاده از اسکرابر برس های دستگاه با بهره مندی از فشار و سرعت چرخش بالا به خوبی هر گونه آلودگی را از سطح جدا می‌نمایند. از سوی دیگر الیاف برس در خلخل و فرج و شیارها و درزها نفوذ کرده و آلودگی‌ها را به نحو موثر از آنها خارج می‌نمایند. همچنین وجود مخازن مجزا در دستگاه‌های اسکرابر از ترکیب شدن محلول شوینده و آلودگی جمع آوری شده جلوگیری کرده و مانع از انتقال آلودگی می‌شود. موارد ذکر شده در مجموع به افزایش کیفیت شستشو کمک می‌نمایند.


برچسب‌ها: تعمیر کف ساب, تعمیر دستگاه نظافتی, دستگاه نظافت صنعتی, ماشین صنعتی شستشو, دستگاه زمین شوی
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۹۶ساعت 9:30  توسط kdii68  | 
تعمیرات,اسکرابر,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1396 ساعت: 14:26