فروش و تعمیرات اقساطی اسكرابر صنعتی

ساخت وبلاگ
چکیده : خشک کردن سریع سطوح کف اسکرابر عملیات شستشو و خشک کردن سطح را بصورت همزمان انجام داده و در نتیج... با عنوان : فروش و تعمیرات اقساطی اسكرابر صنعتی بخوانید :

خشک کردن سریع سطوح کف

اسکرابر عملیات شستشو و خشک کردن سطح را بصورت همزمان انجام داده و در نتیجه از صرف زمان و انرژی برای خشک کردن سطح پس از عملیات شستشو جلوگیری کرده و همچنین خطرات پیرامون مرطوب باقی ماندن سطح را کاهش می‌دهد. با خشک شدن سریع سطح نه تنها خطر سر خوردن و لغزش افراد کاهش می‌یابد بلکه احتمال آلوده شدن مجدد سطح نیز کاهش می‌یابد زیرا سطوح مرطوب بیش از سطوح خشک مستعد پذیرش آلودگی می‌باشند. 

افزایش طول عمر کفپوش

اسکرابر انواع آلودگی‌های موجود بر روی سطح را به نحو موثر جدا و جمع آوری می‌نماید. در نتیجه عوامل کدر کننده و از بین برنده جلا و زیبایی کف پوش حذف می شوند. همچنین هنگام استفاده از اسکرابر، مواد شوینده به میزان کم و کنترل شده بر روی سطوح کف پاشش می‌شوند که خود در حفظ کیفیت و سلامت کفپوش موثر است. جمع آوری کامل آب باقیمانده توسط دستگاه نیز از باقی ماندن آن در درزها و شیارها و نفوذ به لایه های زیرین و مشکلات متعاقب جلوگیری می‌نماید. بدین ترتیب با استفاده از اسکرابر عمر کفپوش افزایش می یابد.

افزایش سطح بهداشت محیط

هنگام استفاده از کفشوی صنعتی آلودگی‌ به نحو موثر از محیط حذف می‌شود و همچنین با جمع آوری کامل آب باقی‌ مانده و آلودگی از حفرات و درزها و شیارها از انباشت آلودگی و تبدیل این نقاط به مرکز رشد و انتشار میکروب ها و باکتری‌ها جلوگیری می‌شود.

حفظ سلامت کاربر

کار کردن با زمین شور صنعتی نیازمند خم و راست شدن مداوم نبوده و در صورت طراحی ارگونومیک دستگاه اسکرابر هیچ گونه فشاری به کاربر وارد نمی‌شود. از سوی دیگر هنگام کار با اسکرابر ، کاربر مستقیما با آلودگی در تماس نبوده و به این ترتیب ایمنی و سلامت وی حفظ می‌گردد.

کاهش هزینه

استفاده از اسکرابر به طرق مختلف باعث کاهش هزینه ها خواهد شد. در شرایطی که برای نظافت و شستشوی محیطی با وسعت بالا نیاز به چندین نیروی خدماتی است می‌توان با جایگزین کردن یک اسکرابر تعداد نیروهای خدماتی را به یک نفر کاهش داد و عملیات را با سرعت و کیفیت بسیار بالاتر به انجام رسانید. کاهش نیروهای خدماتی یا ساعات کاری آنها به معنای کاهش هزینه‌های مرتبط با نیروی انسانی است. از سوی دیگر به کار بردن دستگاه کف شوی صنعتی به کاهش مصرف آب و مواد شوینده کمک می‌نمایند و موجب صرفه جویی در منابع می‌شود. همچنین اسکرابر به حفظ جلا و زیبایی کفپوش کمک کرده و در نتیجه از تحمیل هزینه‌های هنگفت مرتبط با تعویض و ترمیم کفپوش ها در یک مجموعه جلوگیری می‌نماید.


برچسب‌ها: تعمیر اسکرابر های کابلی, تعمیر اسکرابر, تعمیرات, تعمیر تجهیزات نظافتی, سرویس تجهیزات نظافتی
+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم مهر ۱۳۹۶ساعت 9:30  توسط kdii68  | 
تعمیرات,اسكرابر,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1396 ساعت: 14:26