فروش و تعمیر اسکرابر باطری دار

ساخت وبلاگ
چکیده : سهولت دسترسی و نظافت مخازنمخازن دستگاه‌ اسکرابر پس از هر بار استفاده باید کاملا تخلیه شده و به دقت م... با عنوان : فروش و تعمیر اسکرابر باطری دار بخوانید :

سهولت دسترسی و نظافت مخازن

مخازن دستگاه‌ اسکرابر پس از هر بار استفاده باید کاملا تخلیه شده و به دقت مورد نظافت و شستشو قرار گیرند. عدم شستشو و تخلیه مناسب مخزن آب کثیف موجب باقی مانده آب و آلودگی در اتصالات و زوایای آن شده و در طولانی مدت خود تبدیل به یک عامل انتشار آلودگی می‌شود. بنابراین سهولت دسترسی به مخازن اسکرابر و امکان تخلیه و نظافت کامل آنها دارای اهمیت بالا می‌باشد.

باتری‌های باکیفیت

برخلاف تجهیزاتی که در آنها باتری تنها نقش استارتر را دارد در دستگاه‌های اسکرابر باتری دار، باتری تنها تأمین کننده نیروی مورد نیاز برای عملکرد دستگاه است. بنابراین کیفیت باتری در دستگاه زمین شوی صنعتی بسیار مهم می‌باشد. بهترین نوع باتری‌های قابل استفاده برای اسکرابرها باتری‌های ژل هستند که بدون نیاز به سرویس و نگهداری بوده و دارای زمان شارژدهی بالا می‌باشند. 

مزایای استفاده از اسکرابر

استفاده از اسکرابر در عملیات شستشوی کف دارای مزایای متعدد است که مهم ترین آنها عبارتند از:

افزایش کیفیت شستشو

هنگام استفاده از اسکرابر برس های دستگاه با بهره مندی از فشار و سرعت چرخش بالا به خوبی هر گونه آلودگی را از سطح جدا می‌نمایند. از سوی دیگر الیاف برس در خلخل و فرج و شیارها و درزها نفوذ کرده و آلودگی‌ها را به نحو موثر از آنها خارج می‌نمایند. همچنین وجود مخازن مجزا در دستگاه‌های اسکرابر از ترکیب شدن محلول شوینده و آلودگی جمع آوری شده جلوگیری کرده و مانع از انتقال آلودگی می‌شود. موارد ذکر شده در مجموع به افزایش کیفیت شستشو کمک می‌نمایند.

افزایش سرعت شستشو

استفاده از زمین شوی صنعتی بعنوان یک ابزار مکانیزه به دلیل کیفیت بالای شستشو و عدم نیاز به صرف زمان زیاد در شستشوی سطوح کف، سرعت عملیات را به میزان قابل توجه در مقایسه با به کارگیری روش‌های سنتی افزایش می‌دهد. این امر موجب بهینه شدن فرآیند شستشو و عدم ایجاد مزاحمت به مدت طولانی در زمان نظافت و شستشوی سطوح کف می‌گردد. از این رو می‌توان در صورت نیاز در طول روز و موازی با دیگر فرآیند های صنعتی به شستشوی سطوح کف توسط دستگاه زمین شوی صنعتی پرداخت.

تعمیر اسکرابر با راننده، تعمیر اسکرابر اتوماتیک صنعتی، تعمیرات اسکرابر باطری دار ، تعمیرات اسکرابر، تعمیر اسکرابر دستی، تعمیر اسکرابر های کابلی،  تعمیر اسکرابر،  تعمیر ماشین صنعتی شستشو, تعمیر دستگاه زمین شوی, تعمیر دستگاه اسکرابر, تعمیر دستگاه کفشوی, شستشوی زمین, اسکرابر صنعتی, کف شوی صنعتی, شستشوی کف, شستشوی اپوکسی, کف شوی صنعتی, زمینشوی, شستشوی سالن, شستشوی سالن مجتمع, شستشوی سنگ و سرامیک, شستشوی سنگ, شستشوی سرامیک


برچسب‌ها: تعمیر اسکرابر با راننده, تعمیر اسکرابر اتوماتیک صنعتی, تعمیرات اسکرابر باطری دار, تعمیرات اسکرابر, تعمیر اسکرابر دستیاسکرابر,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1396 ساعت: 14:26