تعمیرات اسکرابر های صنعتی

ساخت وبلاگ
چکیده : اسکرابر یک دستگاه نظافت صنعتی مختص شستشوی کف است. شستشوی کف سالن ( سنگ ، اپوکسی ، سرامیک و .. ... با عنوان : تعمیرات اسکرابر های صنعتی بخوانید :

اسکرابر یک دستگاه نظافت صنعتی مختص شستشوی کف است. شستشوی کف سالن ( سنگ ، اپوکسی ، سرامیک و .. ) در نظافت صنعتی توسط کف شوی صنعتی ( اسکرابر ) انجام میگیرد. اسکرابر IPC در دو مدل اسکرابر برقی و اسکرابر باطری دار است.

اسکرابر برقی 

اسکرابر برقی (زمین شوی کابلی) یک دستگاه کف شوی است که به صورت مستقیم از برق استفاده میکند , اسکرابر های برقی فقط در مدل های دستی (کاربر از پشت اسکرابر را هدایت میکند) ارائه میشود . این اسکرابر ها برای محوطه های باز استفاده نمیشوند و فقط در محیط های بسته سرپوشیده قابل استفاده هستند. اسکرابر های برقی از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند اما باید دقت داشت که در سالن های با متراژ بالا استفاده از این دستگاه ها می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

اسکرابر باطری دار

اسکرابر های باطری دار در انواع کف شوی خودرویی و ماشین زمین شوی دستی ارائه می شوند. این ماشین آلات نظافت صنعتی بسته به متراژ و محیط کاری مورد استفاده قرار میگیرند . عمر مفید باطری در این نوع اسکرابر بسیار با اهمیت است. بیشترین علت به کارگیری اسکرابر باطری دار این است که استفاده از آن در همه محیط ها اعم از خلوت و شلوغ، فضای باز و بسته، بدون پریز برق و دارای پریز برق و غیره امکان پذیر است.

همچنین باید اشاره کرد که اسکرابرهای ipc در دو مدل دستی و سرنشین دار یا خودرویی نیز عرضه میشوند. 


برچسب‌ها: تعمیرات اسکرابر, تعمیر کفساب, تعیر کف ساب, تعمیر دستگاه نظافتی, تعمیر اسکرابر با راننده
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آبان ۱۳۹۶ساعت 11:43  توسط kdii68  | 
تعمیرات,اسکرابر,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1396 ساعت: 14:26